İLETİŞİM


Hayalinizdeki Salona Kavuşmak İster Misiniz?

 

1

Adım 1

Keşif ve Planlama

Kuaför ve güzellik salonlarının yapımının başlangıcı, ihtiyaçları ve hedefleri belirlemekle başlar. Bu aşamada müşteri ile görüşmeler yapılarak projenin amaçları, kullanım alanları ve estetik tercihler hakkında bilgi toplanır. Bu bilgileri temel alarak konsept geliştirir. Konsept, mekanın genel ambiyansını, renk paletini, malzeme seçimlerini ve mobilya düzenlemelerini içerir.

2

Adım 2

Tasarım Geliştirme

İlk konsept onaylandıktan sonra, daha detaylı ve teknik olarak uygun tasarımlar geliştirir. Bu aşamada duvarların yerleşimi, aydınlatma planı, mobilya seçimi, renk ve malzeme detayları gibi unsurlar üzerinde çalışılır. 3D görselleştirmeler ve materyal örnekleri kullanarak tasarımın somut bir şekilde anlaşılmasını sağlayacak dokümantasyon hazırlanır.

3

Adım 3

Uygulama ve inşa

Konsept onaylandıktan sonra, inşa ve uygulama aşamasına geçilir. Bu aşamada, iç mekanın fiziksel olarak inşası başlar. Duvarların yapımı, zemin kaplamaları, aydınlatma montajı, mobilya yerleştirmesi gibi işlemler gerçekleştirilir. 

Adım 4

Dekorasyon ve Teslim

İç mekanın son detaylarına odaklanılır. Bu aşamada duvar dekorasyonları, mobilya aksesuarları, sanat eserleri gibi öğelerle mekanın kişiselleştirilmesi ve estetik olarak tamamlanması sağlanır. Uygulama aşamasında ortaya çıkan ihtiyaçlar ve değişiklikler de göz önünde bulundurularak son dokunuşlar yapılır.